4 «ЗОЛОТА» ТА «СРІБЛО» - ЗДОБУТОК НАШИХ СПОРТСМЕНІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ ДО 22 РОКІВ!

З 17 по 21 грудня у Броварах проходив Чемпіонат України з боксу. За перемогу та право представляти Україну на Чемпіонаті Європи боролися без перебільшення найкращі та найсильніші боксери країни, віком до 22 років. Змагалися і спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, демонстрували блискучу боксерську школу та радували вболівальників своїми перемогами:

60 кг – Тарас БОНДАРЧУК – 1 місце

75 кг – Іван ПАПАКІН– 2 місце

+91 кг – Дмитро ЛОВЧИНСЬКИЙ–1 місце

За результатами першість у загальному медальному заліку у чоловічому боксерському турнірі посіла команда Київської області, боксери якої здобули три золотих, дві срібні та одну бронзову медалі. На другому та третьому місцях команди міста Києва (два золота, два срібла, одна бронза) та Харківської області (два золота, дві бронзи) відповідно.

У жіночому ж турнірі абсолютну більшість нагород здобули боксери міста Києва. В їх активі чотири золотих, дві срібні та п’ять бронзових нагород. Друге місце а активі черкащанок, а почесне третє місце посіла команда Чернігівської області. Київщину та нашу школу представляли вихованки тренера Сергія ТЮРІНА:

69 кг – Марія СЄДАЯ – 1 місце

+81 кг – Марія ЛОВЧИНСЬКА – 1 місце

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає наших спортсменів та їхніх наставників Олександра ПОЛІЩУКА, Сергія КАТАЄВА, Ігоря ЦВІТНЕНКА та Сергія ТЮРІНА з блискучим виступом! Бажаємо успіхів та перемог на Чемпіонаті Європи!