7 НАГОРОД НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ ЗДОБУЛИ СПОРТСМЕНИ НАШОЇ ШКОЛИ

У Дніпрі з 13 по 16 червня пройшов особистий чемпіонату пам’яті України заслуженого тренера України В’ячеслава СОРОКІНА, який був відбірковим на ліцензійний чемпіонат світу.

Ще з першого дня змагань спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності вчергове довели, що входять до числа конкуренто здатних спортсменів збірної команди України та здобули 3 нагороди. Загалом спортсмени нашої школи зібрали 7 нагород:

Наталія ДОКІЄНКО      байдарка-четвірка 500м          - 1 місце

байдарка-двійка 500м             - 3 місце

байдарка-двійка 200м             - 3 місце

Іван СЕМИКІН              байдарка-четвірка 500м          - 1 місце

Юлія ЮРІЙЧУК            байдарка-четвірка 500м          - 3 місце

Ірина ЯСНЕНКО                     каное-двійка                            - 3 місце

За крок від нагород, на 4 місці фінішували в каное-двійці на 500м  Ірина ЯСНЕНКО та в байдарці-одиночці на 200м Іван СЕМИКІН.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає спортсменів та їхніх наставників Олексія СЕМИКІНА та Маргариту БОБИЛЬОВУ з нагородами!  Бажаємо успішних стартів і на міжнародних змаганнях!