9 нагород здобули наші спортсмени на Кубку України з веслування на байдарках та каное!

17-20 квітня у місті Дніпро пройшли змагання Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування на байдарках та каное. Кубок України – це перший офіційний старт веслувального сезону-2019 після довгого підготовчого сезону.

4 спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності загалом здобули 9 нагород:

у байдарці-одиночці на дистанції 1000м – 2 місце

Ще тричі наші спортсмени фінішували за крок від нагород на четвертих місцях. Таку байдарках-одиночках з «дерев’яними нагородами» завершили гонку Даніїл КУЗЬМІН та Наталія ДОКІЄНКО на дистанції 500м, та Іван СЕМИКІН на 200-метрівці.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає наших спортсменів та їхнього наставника Олексія СЕМИКІНА з нагородами! Нових вам успіхів та перемог!

Календар подій на тиждень

20.08-02.09 Чемпіонат світу з академічного веслування.

20-23.08 Відкритий чемпіонат України з велоспорту в ком. гонці. Командний ч-т України в олімпійськиїх видах програми.

21-25.08 Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное

21-24.08 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Ком. ч-т України з бігу на 10 000м. серед дорослих, молоді та юніорів.