АЛІНА АКОБІЯ – СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОРОТЬБИ СЕРЕД ЮНІОРІВ!

12-18 серпня у Таліні (Естонія) проходили змагання Чемпіонату світу з боротьби серед юніорів.

6 спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності змагалися у складі збірної команди України, виступали у всіх трьох видах боротьби та здобули одну нагороду:

Аліна АКОБІЯ (57кг жіноча боротьба) - 2 місце

Лілія МАЛАНЧУК (53кг жіноча боротьба) - 7 місце

Віталій АНДРІЙОВИЧ (82кг греко-римська боротьба) - 7 місце

Валентин БАБІЙ (79кг вільна боротьба) - 9 місце

Василь СОВА (92кг вільна боротьба) - 14 місце

Валентин ШКЛЯРЕНКО (87кг греко-римська боротьба) - 16 місце

Наша іменита спортсменка,Аліна АКОБІЯвпевнено вийшла до фіналу чемпіонату світу і на шляху до фіналу продемонструвала неймовірну боротьбу.

У кваліфікації Аліну всуху розгромила суперницю з Китаю, потім здолала потужну американку, та блискуче виграла півфінальну сутичку з рахунком 12:0.

Проте у фіналі Аліна поступилася дуже потужній японці, у підсумку – срібло.

Нагадаємо, у Аліни АКОБІЇ срібло юніорського чемпіонату світу – це третя нагорода найпрестижніших змагань 2019 року! До того наша спортсменка сталі чемпіонкою Європи серед юніорів та срібною призеркою Чемпіонату Європи U-23.

У загальнокомандній боротьби чоловіки у вільному та класичному стилі посіли 8-мі місця, жіноча збірна України посіла третю сходинку.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Аліну та її наставника Олександра КУТАКОВА з нагородою Чемпіонату світу! Пишаємося своїми спортсменами та тренерами!