АЛІНА АКОБІЯ – ВІЦЕ-ЧЕМПІОНКА СВІТУ З БОРОТЬБИ СЕРЕД ЖІНОК ДО 23 РОКІВ!

З 28 жовтня по 3 листопада у Будапешті (Угорщина) проходив Чемпіонат світу серед дорослих до 23 років з боротьби. Змагання традиційно проводились відразу з трьох видів боротьби: вільної, греко-римської та жіночої, в кожній по 10 вагових категорій.

У складі збірних команд за світову першість боролись 6 спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА:

Олексій БОРУТА у ваговій категорії 70кг – 5 місце

Василь СОВА у ваговій категорії 92 кг – 7 місце

Рустам РАСУЄВ у ваговій категорії 79кг – 20 місце

Загалом збірна команда з вільної боротьби здобула дві бронзові нагороди та посіла 9 місце у загальнокомандному заліку.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА:

Олександр ГРУШИН у вазі 63кг – 10 місце

Дмитро КРЕМЕНЄВ у вазі до 130кг – 14 місце

Українська збірна команда борців-класиків виборола золоту та дві бронзові нагороди та замкнула у командному заліку п’ятірку найсильніших збірних команд світу.

ЖІНОЧА БОРОТЬБА:

Аліна АКОБІЯ показала найвищий результат в українській жіночі команді! В Будапешті наша спортсменка здобула вже друге у своїй кар’єрі «срібло» світової першості у цій віковій категорії. У вазі 57кг Аліна впевнено долала всіх суперниць на шляху до фіналу, а от в останній вирішальній сутичці не зуміла протистояти суперниці з Японії.

Це четверта нагорода нашої спортсменки-красуні з міжнародних змагань у цьому році! Аліна чемпіонка Європи U-20, срібна призерка чемпіонатів Європи U-23 та світу U-20, тепер ще й срібна призерка Чемпіонату світу U-23!

Блискучий результат! Відмінний сезон!

У здобутку жіночої збірної срібна та три бронзові нагороди та третє місце у загальнокомандному заліку.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає з відмінним результатом Аліну та її тренера Олександра КУТАКОВА! Нових вам перемог у майбутньому!

Календар подій на тиждень

07.12-09.12 Чемпіонат світу з кросу м.Лісабон (Португалія)

03.12-06.12. Кубок України серед чоловіків та жінок з боротьби вільної. м.Бровари