БЛИСКУЧЕ ВИСТУПИЛИ НАШІ СПОРТСМЕНИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ!

6-9 березня 2021 року у харківському басейні «Акваарена» пройшли змагання Чемпіонату України з плавання. На цих змаганнях визначався склад національної збірної команди України, стартовий склад учасників Чемпіонату Європи та юніорського чемпіонату Європи, а також спортсмени мали можливість виконати нормативи для участі у літніх  Олімпійських іграх 2021 року у Токіо.

Безумовно героєм Київської обласної школи вищої спортивної майстерності на цих змагань став вихованець Олександра ФОМІНА - Володимир ЛІСОВЕЦЬ! В перший день змагань наш спортсмен впевнено виграв змагання серед чоловіків у плаванні 100м брасом і відтепер юніорський рекорд України у цій дисципліні - 1:00.42 належить нашому спортсмену!

До того ж такий результат та 1 місце у цій дисципліні - це норматив В на участь в Олімпійських іграх, норматив на участь в чемпіонатах Європи серед юніорів та дорослих!

В другий день змагань наш спортсмен  закріпив  свій успіх - посів 2 місце  у плаванні 50м барсом та виконав норматив для участі в юніорському чемпіонаті Європи ще і на цій дистанції! Блискучий результат!

Третю нагороду у плаванні брасом, бронзову, Володимир виборов на 200-метрівці брасом.

Серед інших досягнень наших спортсменів:

3 місце у естафеті 4х100м вільним стилем -Єлизавета ЩЕРБАКОВА та Поліна ЛАТИШЕВА;

2 місце у комбінованій естафеті 4х100м - Єлизавета ЩЕРБАКОВА та Поліна ЛАТИШЕВА;

2 місце у комбінованій естафеті 4х100м - Даніїл ТКАЧЕНКО, Володимир ЛІСОВЕЦЬ та Єгор РОМАНЮК;

Поліна ЛАТИШЕВА посіла 2 місце на дистанції 50м у плаванні на спині;

У плаванні на спині на дистанції 100м 2 місце виборов Даніїл ТКАЧЕНКО;

2 місце у комбінованій змішаній естафеті 4х100м здобули наші спортсмени Даніїл ТККАЧЕНКО, Володимир ЛІСОВЕЦЬ та  Єлизавета ЩЕРБАКОВА.

Загалом на Чемпіонаті у Харкові плавці Київщини вибороли 9 нагород, з них 3 «золоті», у індивідуальних видах програми та 5 нагород у естафетах!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає наших спортсменів та їхніх наставників Олександра ФОМІНА, Віктора ТУРЧИНОВА, Леоніда МАНГЕРА та Олега БЕСКРОВНОГО з блискучим виступом! Бажаємо успіхів та перемог на наступних стартах!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)