БОКСЕРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ШВСМ - ТРІУМФАТОРИ КУБКА УКРАЇНИ-2020 СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ!

27 вересня в Маріуполі завершилися вирішальні поєдинки Кубку України з боксу серед чоловіків-Меморіалу Макара Мазая 2020.

За результатами змагань було розіграно комплект з 32 нагород серед найкращих боксерів України, які протягом останніх шести днів змагалися у спортивному комплексі «Іллічівець». Варто відзначити, що цьогорічний Кубок України з боксу серед чоловіків став першим Всеукраїнським боксерським стартом після тривалої перерви пов’язаної з пандемією коронавірусу.

Відповідно до результатів проведених поєдинків перше місце у загальному медальному заліку посіла команда Київської області, що складається зі спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності,  з п’ятьма медалями в активі, серед яких: два золота, два срібла та одна бронза. Друге місце в активі представників Чернігівської області, які здобули дві золоті та одну бронзові медалі. Ну і почесне третє місце посіли господарі змагань – команда Донецької області, яка здобула одну золота та одну срібну медалі.

У заключний день змагань у ринг вийшло четверо боксерів Київщини, які показали справжній бокс, видовищний бокс, чоловічий бокс, кожен з боксерів виклався на повну, віддавши усі сили задля перемоги. В результаті маємо наступні здобутки:

Ярослав САМОФАЛОВ – 1 місце у вазі до 69кг

Дмитро ЛОВЧИНСЬКИЙ – 1 місце у вазі +91кг

Тарас БОНДАРЧУК – 2 місце у вазі до 63кг

Іван ПАПАКІН – 2 місце у вазі до 75кг

Ельвін АЛІЄВ – 3 місце у вазі до 69кг

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає хлопців та тренерів відділення боксу: Олександра ПОЛІЩУКА, Ігоря ЦВІТНЕНКА та Сергія КАТАЄВА, з блискучими результатами! Бажаємо перемог і в усіх наступних боях!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)