ДАНІІЛ ПЛАТАШ ЗДОБУВ 2 ЗОЛОТІ НАГОРОДИ НА МІЖНАРОДНІЙ ЮНАЦЬКІЙ РЕГАТІ В УГОРЩИНІ!

В місті Сегеді (Угорщина) відбулися юнацькі міжнародні змагання «Олімпійські надії» з веслування на байдарках та каное.

До складу збірної команди України увійшов спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Данііл ПЛАТАШ, який зумів своїми результатами зробити значний внесок в успішний виступ української збірної та завоював дві золоті нагороди!

Першу нагороду наш спортсмен виборов у змішаній байдарці-четвірці(U-17) на дистанції 500м у компанії Іванни Дяченко, Олексія Мамченка та Вікторії Мунтян.

Другу нагороду Данііл виборов у байдарці-одиночці на дистанції 200м, де рівних йому серед юнаків U-17 просто не було!

Загалом українські веслувальники завоювали 32 медалі (11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових) юнацьких змагань «OlympicHopes».

Збірна України посіла 2-е місце в медальному заліку і 3-е місце в Кубку націй (451 очко), поступившись збірній Угорщини (1165) та Чехії (641).

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Данііла та його наставника Юрія ЛИСЯНОГО з перемогами! Бажаємо успіхів нашому юному спортсмену та нових великих перемог у майбутньому!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)