ДЕНИС ТУПИЦЬКИЙ – ПРИЗЕР КУБКУ ЄВРОПИ З ДЗЮДО СЕРЕД ЮНІОРІВ!

10-11 серпня у румунському місті Клуж-Напока пройшли змагання Кубку Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року.

Вихованець Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Денис ТУПИЦЬКИЙ здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг!

Підопічний КаренаБАЛЯНА переміг на "іппон" АндреяПасаре з Молдови, ЛюбославаҐріґорова з Болгарії і румуна Андрея Попу. У півфіналі наш борець теж чисто поступився сербові НеманьїМілічу. А в сутичці за третє місце з іще одним румуном АндреємРадванскі виконав переможний прийом на "іппон" вже на 15-й секунді.

Загалом 12 нагород різного ґатунку та перше загальнокомандне місце серед 27 країн-учасниць вибороли українські дзюдоїсти на континентальному Кубку у Румунії.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Дениса та його наставника з престижною нагородою! Бажаємо нових успіхів та перемог!