ІВАН СЕМИКІН - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР КУБКУ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ!

Завершився етап Кубку світу з веслування на байдарках та каное, що проходив  в Сегеді (Угорщина) 14-16 травня. До складу збірної команди увійшли два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Іван СЕМИКІН та Юлія ЮРІЙЧУК.

Веслувальники збірної України загалом завоювали на Кубку 10 медалей (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) та посіли 2 командне місце.

Доклав зусиль до цього результату і спортсмен Київської обласної ШВСМ Іван СЕМИКІН, який у байдарці-двійці Mixed, разом з Марією Повх (Волинська обл.), на дистанції 200м здобув бронзову нагороду!

На 5-му місці фінішував український дует за участю нашої спортсменки Юлії ЮРІЙЧУК. У байдарці-двійці разом з одеситкою Анастасією Тодоровою ( на дистанції 200м, наша спортсменка показала найвищий результат.

У складі байдарки-четвірки на дистанції 500м наша спортсменка стала дев’ятою.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Івана та його тренера і батька Олексія СЕМИКІНА з нагородою! Бажаємо наснаги до майбутніх успіхів та перемог!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)