ІВАН СЕМИКІН – ВІЦЕ-ЧЕМПІОН КУБКУ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ!

з 25 по 27 вересня в Сегеді (Угорщина) пройшли змагання Кубку світу з веслування на байдарках та каное. 28 українських спортсменів взяли участь у найголовнішому міжнародному старті для збірної команди, адже всі інші змагання цьогорічного календаря були відмінені. Увійшли до складу збірної і два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Іван СЕМИКІН та Даніїл КУЗЬМІН.

Обидва наші спортсмени випробовували свої сили у одиночках: Іван на дистанції 200м, а Даніїл на 500м, але обом не вдалося скласти гідну конкуренцію світовим лідерам у цих класах.

А у чоловічій байдарці-четвірці, разом зі своїми напарниками Дмитром Даниленко, Олександром Сиромятниковим та Олегом Кухариком, Іван СЕМИКІН виборов срібну нагороду!

Лише 0,55с наші хлопці поступилися переможцям змагань- французам, на третьому місці команда Сербії.

Успіх українських хлопців став справжньою сенсацією, адже в чоловічій байдарці досить довгий час не було  медалей в олімпійських видах, та ще й  у четвірці! Такий результат дає надію на майбутній олімпійський рік та стимул для роботи тренерів і спортсменів.

Загалом веслувальники збірної України завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові). Збірна України посіла 6-е місце в медальному заліку.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Івана та його тренера і батька Олексія СЕМИКІНА з блискучим виступом! Нехай цей успіх буде початком успішного олімпійського року!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)