Людмила Оляновська – срібна призерка Чемпіонату Європи!

В Цюриху розпочався Чемпіонат континенту з легкої атлетики. Вдруге в історії Швейцарія приймає легкоатлетичний чемпіонат Європи. 1954 року змагання проводилися в Берні. Тоді участь у змаганнях узяли 686 атлетів з 28 країн. Найбільш очікувана подія-2014 у спортивному житті країни стартувала 12 серпня. Цього року в змаганнях візьмуть участь 1400 сспортсменів з 50 країн. За 6 днів буде розіграно 47 комплектів нагород. Тільки в одному виді програми (хотьба 50 км) нагороди розігруються лише серед чоловіків.

На третій день змагань одну з нагород, першу для збірної команди України, завоювала спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Людмила Оляновська! Її здобутком стало срібло у спортивній хотьбі на 20 км. Людмила гарно розпланувала дистанцію і нарощувала темп по мірі наближення до фінішу. На першому етапі (2 км) вона займала 9 позицію, а після 14-го кілометру вже стабільно перебувала в лідируючій групі. 11с Людмила поступилась чемпіонці Емірі Алембековій з Росії (1:27:56) та 1с виграла у бронзової призерки змагань – чешки Анечки Драхотової (1:28:08). Результат Людмили – 1:28:08.

Ще одна українка Інна Кашина зайняла 23-е місце (1: 35.51), а Василина Вітовчук була дискваліфікована.

Людмила Оляновська стала однією з наймолодших медалісток європейських чемпіонатів в історії української легкої атлетики.

Київська обласна школа вищої спортивної майстерності вітає Людмилу та її наставника, Заслуженого тренера України Соломіна Анатолії Васильовича з заслуженою нагородою та бажає в майбутньому здобувати лише перемоги, а цей результат щоб став лише першою сходинкою приголомшливої спортивної кар'єри для Людмили!

Нагадаємо що в Чемпіонаті Європи в Цюриху приймає участь 16 спортсменів з Київщини. Вболіваємо за них, а їм бажаємо брати приклад з Людмили Оляновської!