Рейтинг спортсменів школи за 2013 р.

РЕЙТИНГ

спортсменів КЗ КОР “КОШВСМ” за результатами в 2013 році

 

Місце

Прізвище та імя спортсмена

Вид спорту

Кількість очок

Тренер

1

Айвазян Микола

вільна боротьба

2305

Харачура М.В.

2

Старкова Олександра

дзюдо

2200

Балаян К.А., Калінський А.М.

3

Главан Ігор

легка атлетика

1850

Соломін А.В.

4

Кузнєцов Віктор

легка атлетика

1290

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

5

Теслер Артем

велоспорт

1102,5

Чмирук С.Д., Чмирук Д.А.

6

Мохнюк Анастасія

легка атлетика

1065

Ступаченко О.В.

7

Львова Катерина

плавання

975,5

Ларін Д.М.

8

Оляновська Людмила

легка атлетика

950

Соломін А.В.

9

Бережний Дмитро

дзюдо

880

Балаян К.А., Калінський А.М.

10

Багач Микола

легка атлетика

865

Багач О.М.

11

Тюменцев Віктор

легка атлетика

843

Приходько В.М.

12

Карандюк Ксенія

легка атлетика

765

Прокудін О.М.

13

Гринь Сергій

академічне веслування

655

Француз В.В., Ушаков М.В.

14

Самалюк Віктор

легка атлетика

535

Самалюк О.М.

15

Лук`яненко Олександр

академічне веслування

510

Француз В.В., Ушаков М.В.

16

Фьодорова Аліна

легка атлетика

490

Ступаченко О.В.

17

Шевченко Тетяна

легка атлетика

435

Зайцев В.О., Гаман Л.Л.

18

Сердюк Олександр

академічне веслування

430

Крохмальний А.І.

19

Сичов Сергій

академічне веслування

375

Ушаков М.В.,Француз В.В.

20

Чикиринда Валерій

академічне веслування

350

Крохмальний А.І.

21-22

Савон Ян

академічне веслування

345

Ушаков М.В.,Француз В.В.

21-22

Скоропляс Олександр

академічне веслування

345

Ушаков М.В.,Француз В.В.

23

Артамонов Артур

плавання

339

Мангер Л.О.

24

Редько Родіон

кінний спорт

310

Петров А.А.

25-26

Ріветті Касіо

кінний спорт

300

б/т

25-26

Оффель Катерина

кінний спорт

300

б/т

27

Ярьомка Світлана

дзюдо

290

Мужчина В.В.

28

Корчмід Олександр

легка атлетика

285

Черняєв О.Б.

29-30

Качанов Андрій

академічне веслування

275

Ушаков М.В.,Француз В.В.

29-30

Проскура Сергій

греко-римська боротьба

275

Клименко В.П.

31-32

Кудик Артем

греко-римська боротьба

270

Котовий О.В.

31-32

Тарадін Олександр

легка атлетика

270

Прокудін О.М.

33

Добров Дмитро

греко-римська боротьба

252

Котовий О.В.

34

Марчишак Іван

лижні гонки

246,5

Співак І.І.

35

Гоменюк Володимир

велоспорт

245

Гоменюк М.Г.

36

Семикін Іван

веслування на б/к

238

Семикін О.І.

37-38

Северин Сергій

греко-римська боротьба

235

Котовий О.В.

37-38

Ревенко Владислав

легка атлетика

235

Єременко Р.В.

39-41

Свиридюк Артур

академічне веслуванн

220

Козирь А.Б., Француз В.В., Ушаков М.В.

39-41

Колосовський Вадим

академічне веслуванн

220

Козирь А.Б.Козирь А.Б., Француз В.В., Ушаков М.В.

39-41

Самалюк Ганна

легка атлетика

220

Самалюк О.М.

42

Кузьмін Даніїл

веслування на б/к

214

Семикін О.І.

43

Гайдук Роман

греко-римська боротьба

210

Чепурко М.М.

44

Сорока Володимир

дзюдо

200

Балаян К.А., Калінський А.М.

45-46

Слободянюк Артем

веслування на б/к

183

Семикін О.І.

45-46

Лебедь Микита

академічне веслуванн

183

Ушаков М.В.,Француз В.В.

47

Довгань Валерій

греко-римська боротьба

178

Берчук В.Т.

48

Карпенко Олександр

легка атлетика

175

Карпенко В.П.

49

Цвєтков Артур

велоспорт

170

Чмирук С.Д., Чмирук Д.А.

50

Бабенко Інна

лижні гонки

169,5

Фастовець М.М.

51

Ястребов Віктор

легка атлетика

165

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

52-53

Василець Олексій

греко-римська боротьба

160

Чепурко М.М.

52-53

Гулін Юрій

академічне веслуванн

160

Француз В.В., Ушаков М.В.

54-55

Ковшова Ольга

кінний спорт

155

б/т

54-55

Петрик Віктор

греко-римська боротьба

155

Чепурко М.М.

56

Челенко Олександр

лижні гонки

153

Фастовець М.М.

57

Костюченко  Володимир

легка атлетика

150

Багач О.М.

58

Стогнушко Максим

греко-римська боротьба

145

Чепурко М.М.

59

Дмитренко Владислав

академічне веслуванн

143

Француз В.В., Пирцу Ю.М

60

Климнюк Сергій

веслування на б/к

142,5

Бобильова М.Р.

61-62

Дерун Катерина

легка атлетика

140

Римко В.О.

61-62

Оверченко Андрій

легка атлетика

140

Зайцев В.О., Гаман Л.Л.

63

Стогнушко Дмитро

греко-римська боротьба

135

Чепурко М.М.

64

Шофул Іван

легка атлетика

132,5

Шкуропат Ю.Н.

65-67

Данченко Олександр

греко-римська боротьба

125

Калашніков А.М.

65-67

Петров Микола

кінний спорт

125

Петров А.А.

65-67

Масленніков Дмитро

кінний спорт

125

Ярош С.І.

68-71

Тимошенко Михайло

греко-римська боротьба

120

Калашніков А.М.

68-71

Лашин Дмитро

легка атлетика

120

Приходько В.М.

68-71

Гапішко Тетяна

легка атлетика

120

Єременко Р.В.

68-71

Грачова Дар я

легка атлетика

120

Єременко Р.В.

72

Ковач Сергій

плавання

116

Ларін Д.М., Фомін О.А.

73

Олексенко Руслан

греко-римська боротьба

115

Котовий О.В.

74

Іванов Валерій

академічне веслуванн

111

Француз В.В., Пирцу Ю.М

75

Йосипенко Людмила

легка атлетика

110

Ступаченко О.В.

76

Нерсесян Анна

кінний спорт

105

Петров А.А.

77

Оляновська Олександра

легка атлетика

101,25

Соломін А.В.

78-79

Осипенко-Радомська Інна

веслування на б/к

100

Радомський Д.В.

78-79

Гамера-Шмирко Тетяна

легка атлетика

100

Осьмак І.М.

80

Павлов Вячеслав

веслування на б/к

97,5

Бобильова М.Р.

81-82

Кмець Олексій

велоспорт

90

Гоменюк М.Г.

81-82

Смольська Ольга

дзюдо

90

Балаян К.А., Калінський А.М.

83

Боровець Сергій

греко-римська боротьба

85

Калашніков А.М.

84-85

Чепурко Максим

греко-римська боротьба

80

Берчук В.Т.

84-85

Жук Олексій

бокс

80

Касумов Г.С.

86-87

Данилюк Богдан

вільна боротьба

75

Падалець В.П.

86-87

Качалов Андрій

дзюдо

75

Балаян К.А., Калінський А.М.

88

Слобода Дарина

легка атлетика

74

Ступаченко О.В.

89

Черемісіна Анастасія

легка атлетика

72,5

Ступаченко О.В.

90-93

Манукян Геворг

бокс

70

Катаєв С.Ю.

90-93

Каралкіна Юлія

лижні гонки

70

Фастовець М.М.

90-93

Рачиба Василь

греко-римська боротьба

70

Берчук В.Т.

90-93

Гудзь Владислав

бокс

70

Поліщук О.І.

94

Приходько Жанна

Плавання

69

Мангер Л.О.

95-96

Едігаров Арсен

вільна боротьба

65

Харачура М.В.

95-96

Масовець Володимир

легка атлетика

65

Шкуропат Ю.Н.

97

Твардовський Михайло

велоспорт

60

Гоменюк  М.Г.

98-99

Єлісєєв Владислав

греко-римська боротьба

55

Калашніков А.М.

98-99

Литвин Данило

академічне веслуванн

55

Француз В.В., Пирцу Ю.М

100-116

Примаченко Анатолій

кінний спорт

50

Вінницький В.О.

100-116

Григорян Лаврент

бокс

50

Поліщук О.І.

100-116

Гагієв Кантимір

вільна боротьба

50

Харачура М.В.

100-116

Толпига Юлія

кінний спорт

50

Петров А.А.

100-116

Харитонов Олександр

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Невєров Артем

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Попов Микита

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Лаврик Роман

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Кузьмік Сергій

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Пантелеймонов Роман

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Мадера Олексій

хокей з шайбою

50

Лебедь В.М.

100-116

Сірий Дмитро

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

100-116

Литвиненко Віталій

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

100-116

Демянюк Дмитро

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

100-116

Секирко Євген

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

100-116

Бобкин Олександр

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

100-116

Лубнін Олексій

хокей з шайбою

50

Буценко К.Л., Юлдашев Р.Р.

117

Павленко Яна

лижні гонки

43

Фастовець М.М.

118

Ковальчук Тетяна

лижні гонки

42

Фастовець М.М.

119

Корсак Марина

кінний спорт

40

Петров А.А.

120

Компаніченко Іван

дзюдо

38

Меленевський Е.А.

121-123

Курченко Роман

веслування на б/к

35

Бобильова М.Р.

121-123

Паламарчук Олександр

легка атлетика

35

Шкуропат Ю.Н.

121-123

Гордієнко Андрій

дзюдо

35

Балаян К.А., Калінський А.М.

124

Єрмоленко Артем

плавання

33

Мангер Л.О.

125-126

Тоноян Размік

дзюдо

30

Балаян К.А., Калінський А.М.

125-126

Шукшин Вадим

вільна боротьба

30

Мазуркевич О.В.

127

Далакян Альберт

дзюдо

28

Меленевський Е.А.

128-129

Савчук Олеся

дзюдо

25

Мужчина В.В.

128-129

Ткаченко Олександр

Плавання

25

Мангер Л.О.

130

Яковлєва Надія

лижні гонки

20

Фастовець М.М.

131-132

Петрущак Марія

дзюдо

18

Мужчина В.В.

131-132

Суміна Олена

легка атлетика

18

Карпенко В.П.

133

Степановський Павло

легка атлетика

17,5

Шкуропат Ю.Н.

134-139

Матюшенко Людмила

дзюдо

15

Мужчина В.В.

134-139

Яценко Сергій

дзюдо

15

Балаян К.А., Калінський А.М.

134-139

Кузнецов Генадій

легка атлетика

15

Карпенко В.П.

134-139

Пенюк Денис

вільна боротьба

15

Мазуркевич О.В.

134-139

Нуркевич Петро

греко-римська боротьба

15

Клименко В.П.

134-139

Зварич Вячеслав

греко-римська боротьба

15

Котовий О.В.

140

Нужна Дарина

лижні гонки

12

Співак І.І.

141-144

Гольдесман Руслан

дзюдо

10

Меленевський Е.А.

141-144

Халматов Шухрат

дзюдо

10

Балаян К.А., Калінський А.М.

141-144

Нікітін Віталій

легка атлетика

10

Шкуропат Ю.Н.

141-144

Варава Антон

легка атлетика

10

Шуропат Ю.Н.

145

Підпалий Андрій

легка атлетика

8,75

Шкуропат Ю.Н.

146

Букатар Віктор

легка атлетика

8,3

Кудлацька С.Б.

147

Акопян Алвард

дзюдо

8

Мужчина В.В.

148

Хлус Ярослав

легка атлетика

7,5

Ступаченко О.В.

149

Рудяк Роман

легка атлетика

4

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

Календар подій на тиждень

15-29.07 Чемпіонат світу серед молоді до 23 років з академічного веслування

16-22.07 Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів

18-21.07 Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юнаків та юніорів з кінного спорту

Наша сторінка на Facebook