Рейтинг спортсменів школи за 2014 р.

РЕЙТИНГ спортсменів КЗ КОР “КОШВСМ” за результатами в 2014році

Місце

Прізвище та ім’я  спортсмена

Вид спорту

Кількість очок

Тренер

1

Главан   Ігор

 

легка  атлетика

2000

Соломін  А.В.

2

Оляновська  Людмила

 

легка  атлетика

1900

Соломін А.В.

3

Фьодорова  Аліна

 

легка  атлетика

1450

Ступаченко О.В.

4

Кузнєцов  Віктор

легка атлетика

1100

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

5

Карандюк  Ксенія

 

легка атлетика

1065

Прокудін  О.М.

6

Ярьомка  Світлана

 

дзюдо

1050

Мужчина В.В.

7

Айвазян  Микола

вільна боротьба

1050

Харачура М.В.  Падалець В.П.

8

Гринь  Сергій

 

академічне веслування

880

Француз В.В.

9

Лашин Дмитро

 

легка атлетика

820

Приходько В.М.

10

Старкова Олександра

дзюдо

750

Балаян К.А.     Калінський А.М.

11

Бережний Дмитро

дзюдо

750

Балаян К.А.     Калінський А.М.

12

Масленніков Дмитро

 

кінний спорт

680

Вінницький В.О.

13-14

Паламарчук  Олександр

 

легка атлетика

660

Юрков О.В.

13-14

Хапіліна  Вікторія

 

легка атлетика

660

Осьмак І.М.

15

Лук’яненко Олександр

 

академічне веслування

640

Француз В.В.

16

Косинський Дмитро

 

легка атлетика

585

Римко В.В.

17

Теслер Артем

 

велоспорт

541

Чмирук С.Д.

18-19

Замана Єгор

 

академічне веслування

535

Крохмальний А.І.

18-19

Сичов Сергій

 

академічне веслування

535

Ушаков М.В.

20-21

Чикиринда Валерій

 

академічне веслування

530

Крохмальний А.І.

20-21

Сердюк Олександр

 

академічне веслування

530

Крохмальний А.І.

22

Ревенко Владислав

 

легка атлетика

525

Єременко Р.Б.

23

Семикін Іван

 

веслування б/к

520

Семикін  О.І.

24

Багач Микола

 

легка атлетика

502,5

Багач О.М.

25

Сорока Володимир

дзюдо

500

Балаян К.А.    Калінський А.М.

26

Мохнюк Анастасія

 

легка атлетика

465

Ступаченко О.В.

27

Кузьмін Данії

 

веслування б/к

460

Семикін О.І

28

Шевченко Сергій

 

легка атлетика

427,5

Приходько В.М.

29

Редько Радіон

 

кінний спорт

385

Петров А.А.

30

Приходько Жанна

 

плавання

353

Мангер Л.О.

31

Слобода Дарина

 

легка атлетика

347,5

Ступаченко О.І.

32

Качанов Андрій

 

академічне веслування

345

Ушаков М.В.

33

Свиридюк Артур

академічне веслування

332,5

Фрацуз В.В.

Ушаков М.В.

34

Колосовський Вадим

академічне веслування

322,5

Француз В.В.

Ушаков М.В,

35

Черемісіна Анастасія

 

легка атлетика

312,5

Ступаченко О.І.

36

Олексенко Руслан

 

греко-римська боротьба

300

Котовий О.В.

37

Цвєтков Артур

 

велоспорт

296,5

Чмирук С.Д.

38

Зварич В’ячеслав

 

греко-римська боротьба

285

Котовий О.В.

39-40

Варавва Антон

 

легка атлетика

280

Юрков  О.В.

39-40

Нарсесян Анна

 

кінний спорт

280

Петров А.А.

41

Дмитренко Владислав

 

академічне веслування

275

Пирцу Ю.М.

42

Нікіфоров Сергій

легка атлетика

265,5

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

43

Вітюк Сергій

 

академічне веслування

252,5

Пирцу Ю.М.

44

Півко Сергій

 

академічне веслування

250

Крохмальний А.І.

45

Северин Сергій

 

греко-римська боротьба

238

Котовий О.В.

46

Самолюк Віктор

 

 

легка атлетика

235

Самолюк О.М.

47

Бованко Василина

легка атлетика

232,5

Гредунов В.Т., Гредунова Н.М.

48

Баляснікова Катерина

легка атлетика

225

Зайцев В.О.

Гаман Л.Л.

49

Карпенко Олександр

 

легка атлетика

213

Карпенко  В.П.

50

Шевченко Тетяна

легка атлетика

210,5

Зайцев В.О.,

Гаман Л.Л.

51

Кудик Артем

 

греко-римська боротьба

195

Котовий О.В.

52

Корчмід Олександр

 

легка атлетика

190

Черняев О.Б.

53

Смольська Ольга

дзюдо

185

Калінський А.М. Балаян К.А.

54-55

Гапішко Тетяна

 

легка атлетика

180

Єременко   Р.В.

54-55

Самолюк Ганна

 

легка атлетика

180

Самолюк О.М.

56-57

Марчишак Іван

лижні гонки

176,5

Фастовець М.М.   СпІвак І.І.

56-57

Челенко Олександр

лижні гонки

176,5

Фастовець М.М., Співак І.І

58

Іванов Валерій

академічне веслування

172,5

Француз В.В.

Ушаков М.В.

59

Матвієнко Дмитро

 

плавання

168

Мангер Л.О.

60

Оляновська Олександра

 

легка атлетика

165

Соломін А.В.

61

Толпіга Юлія

 

кінний спорт

160

Петров А.А.

62

Сенін Андрій

 

кінний спорт

150

Вінницький В.О.

63

Ковач Сергій

плавання

145

Ларін Д.М.,

Фомін О.А.

64-65

Манукян Геворг

бокс

140

Поліщук О.І.,

Катаєв С.Ю.

64-65

Сопінський Ігор

бокс

140

ПолІщук О.І.

Катаєв С.Ю.

66

Ястребов Віктор

легка атлетика

135

Гредунов В.Т,    Гредунова Н.М.

67

Скірка Іван

 

академічне веслування

132,5

Пирцу Ю.М.

68-69

Слободянюк Артем

 

веслування б/к

130

СемикІн О.І.

68-69

Дерун Катерина

 

легка атлетика

130

Римко  В.В.

70-71

Мельник Богдана

легка атлетика

125

Гредунов В.Т.,  Гредунова Н.М.

70-71

Ковальов Владислав

 

плавання

125

Бескровний О.І.

72-73

Гудзь Владислав

бокс

120

Поліщук О.І.,

Катаєв С.Ю.

72-73

Цвілій Аліна

 

легка атлетика

120

Соломін А.В.

74

Кашинський Юрій

 

бокс

105

Войтенко В.М.

Чубов В.І.

75

Шукшин Вадим

вільна боротьба

95

Падалець В.П.  Мазуркевич О.В.

76

Литвин Владислав

лижні гонки

91,5

Фастовець М.М.

СпІвак І.І.

77-78

Гайдук Роман

 

греко-римська боротьба

90

Чепурко М.М.

77-78

Івахін Андрій

 

легка атлетика

90

Приходько В.М.

79-80

Петрик Віктор

 

греко-римська боротьба

85

Чепурко М.М.

79-80

Кіру Кирил

 

легка атлетика

85

Єременко Р.В.

81

Петрущак Марія

 

дзюдо

78

Мужчина В.В.

82

Тарадін Олександр

 

легка атлетика

73

Прокудін О.М.

83-85

Музаєв В’ячеслав

вільна боротьба

70

Падалець В.П.  Мазуркевич О.А.

83-85

Казим-Заде Олексій

бокс

70

Поліщук О.І.

Катаєв С.Ю.

83-85

Качанов Віктор

 

академічне веслування

70

Пирцу Ю.М.

86

Кендюх Дмитро

плавання

65

Ларін Д.М.

Фомін О.А.

87-91

Данилюк Богдан

вільна боротьба

50

Падалець В.П.  Мазуркевич  О.В.

87-91

Кендюх Максим

плавання

50

Ларін Д.М.

Формін О.А.

87-91

Гордієнко Андрій

дзюдо

50

Калінський А.М. Балаян К.А.

87-91

Лебедь Микита

 

академічне веслування

50

Француз В.В.

87-91

Ахкозова Інна

 

легка атлетика

50

Ступаченко О.В.

92-93

Шелемех Степан

 

греко-римська боротьба

40

Калашніков А.М.

92-93

Компаніченко Іван

 

дзюдо

40

Меленевський   Є.А.

94-95

Гунько Лідія

 

веслування б/к

45

Бобильова М.Р.

94-95

Степановський Павло

 

легка атлетика

45

Черняєв О.Б.

96-98

Качалов Олександр

дзюдо

35

Калінський А.М. Балаян К.А.

96-98

Гаюк Данії

 

плавання

35

Бескровний О.І.

96-98

Іванов Михайло

 

легка атлетика

35

Римко В.В.

99

Тимошенко Сергій

 

греко-римська боротьба

28

Калашніков А.М.

100-105

Довгань Валерій

греко-римська боротьба

25

Берчук  В.Т.

100-105

Жук Олексій

бокс

25

Касумов Г.С.

100-105

Скрипка Володимир

бокс

25

Войтенко В.М.

Чубов В.І.

100-105

Литвинов Сергій

легка атлетика

25

Приходько В.М.

100-105

Мусаханов Заур

дзюдо

25

Калінський А.М. Балаян К.А.

100-105

Єрмоленко Артем

плавання

25

Мангер Л.О.

106

Петров Микола

 

кінний спорт

21

Петров А.А.

107-

110

Пенюк Денис

вільна боротьба

20

Падалець В.П.  Мазуркевич О.В.

107-

110

Далакян Альберт

 

дзюдо

20

Меленевський Е.А.

107-

110

Хоменко Юрій

легка атлетика

20

Гредунов В.Т.   Гредунова Н.М.

107-

110

Хлус Ярослав

 

легка атлетика

20

Ступаченко О.І.

111

Комаров Микита

 

плавання

18

Бескровний  О.І.

112-

113

Данченко Олександр

греко-римська боротьба

15

Костюченко В.І. Чепурко М.М

112-

113

Мозговий Микола

греко-римська боротьба

15

Костюченко В.І. Чепурко М.М.

114-

115

Кременєв Дмитро

 

греко-римська боротьба

10

Котовий О.В.

114-

115

Бебешко Дмитро

 

плавання

10

Мангер Л.О.

116-

117

Матюшенко Людмила

дзюдо

8

Мужчина В.В.

116-

117

Ковальчук Тетяна

лижні гонки

8

Фастовець М.М.

Співак І.І.

118

Голубов Олександр

 

веслування б/к

7,5

Бобильова М.Р.

119

Нгуєн Том

 

плавання

5

Бескровний О.І.

120

Яковлєва Надія

лижні гонки

3

Фасстовець М.М. Співак  І.І.

 

 

 

Календар подій на тиждень

06-09.11 Кубок України з плавання у 50- метровому басейні

Наша сторінка на Facebook