ТРИ НАГОРОДИ, ТРИ ПУТІВКИ НА КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ ТА ДВА ОЛІМПІЙСЬКИХ НОРМАТИВИ

ТРИ НАГОРОДИ, ТРИ ПУТІВКИ НА КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ ТА ДВА ОЛІМПІЙСЬКИХ НОРМАТИВИ - ТАК ДЛЯ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ЗАВЕРШИВСЯ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ!

14 березня у Івано-Франківську пройшли змагання Зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та Чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.

Переможцями на дистанції 20км та виконавцями олімпійського нормативу стали Людмила ОЛЯНОВСЬКА та Едуард ЗАБУЖЕНКО.

Людмила ОЛЯНОВСЬКА, Заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу та Європи, рекордсменка України, після тривалої відпустки тріумфально повертається в легку атлетику!

Людмила з результатом 1:29:12 перемогла на дистанції 20км, поліпшила свій результат сезону та вже вдруге у 2020 році перевищила олімпійський норматив (1:31:00)!

Едуард ЗАБУЖЕНКО з часом 1:20:46 переміг на дистанції 20км!

1:20:46 - особистий рекорд Едуарда та виконаний олімпійський норматив (1:21:00)! А ще це новий рекорд траси!

Другою на дистанції 35км серед жінок стала Олександра ОЛЯНОВСЬКА.

Всі троє наших спортсменів виконали критерії відбору для участі у Командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який мав пройти у Мінську 2-3 травня та був скасований через пандемію короновірусу. Про нові дати та місце проведення Командного чемпіонату світу поки ще не відомо.

У командному заліку Зимового чемпіонату України команда Київщини на другому місці!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає наших спортсменів та найкращого тренера України зі спортивної ходьби Анатолія СОЛОМІНА! Блискучі результати! Так тримати!

Календар подій на тиждень

09-13.03 Зимовий чемпіонат України з плавання

12-14.03 Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів

14.03 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків

Наша сторінка на Facebook