У ЛУЦЬКУ ЗА ПЕРШІСТЬ КРАЇНИ ЗМАГАЛИСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИ

28-30 серпня у Луцьку пройшли змагання Чемпіонату України з легкої атлетики та Чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств.

Після довгого підготовчого періоду, пов’язаного з карантином через COVID-19, спортсмени нарешті вийшли позмагатися на  доріжки луцького стадіону. За результатами змагань відбудеться формування національної збірної команди України на 2021 рік та стартових складів збірних команд для участі у міжнародних змаганнях, що можуть відбутися у найближчому майбутньому.

Дар’я ВДОВИЧЕНКО (біг на 800м) – 3 місце

Команда Київської області у командному заліку Чемпіонату України з легкої атлетики посіла 4 місце.

У змаганнях Чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств змагалося троє спортсменів Київської обласної ШВСМ, і всі троє додому повернулися з нагородами!

Аліна ШУХ перемогла у жіночому семиборстві, Анастасія МОХНЮК у цьому ж виді посіла третє місце та встановила особистий рекорд у метанні списа.

Ярослав БОГДАН у чоловічому десятиборстві виборов бронзову нагороду.

В командному заліку багатоборці Київщини на другому місці!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає чемпіонів та призерів змагань, та їх тренерів! Бажаємо нових рекордів та перемог!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)