Золоту, срібну та дві бронзові нагороди здобули наші спортсмени на міжнародній регаті з академічного веслування у Італії!

12-14 квітня на італійському озері Пьеділуко пройшли змагання 33-Ї Міжнародної регати Memorial "Paolod'Aloja".

Традиційно ці змагання є першим серйозним випробуванням сезону для найсильніших веслувальників світу. Цього року в Пьеділуко стартувала і вся українська збірна. Програма змагань складається з двох однакових частин, окремі спортсмени та команди мають шанс двічі випробувати свої можливості та рівень підготовки, з чим блискуче обидва дні справлялись вихованці Київської обласної ШВСМ Діана ДИМЧЕНКО та Сергій ГРИНЬ.

До фінальних заїздів у перший день змагань пробились чотири українські жіночі одиночки, а також чоловіча четвірка парна.

Діана ДИМЧЕНКО вкотре підтвердила свій статус найсильнішої спортсменки України в класі W1x і показала найкращий результат серед усієї збірної команди, здобувши срібну нагороду! Слід зазначити, що перемогти Діану вдалося лише чемпіонці світу-2018 ірландці СанітіПуспур. Результат ірландки 7.58, у Діани ДИМЧЕНКО - 8.05, на третьому місці сербка ДжоанаАрсік - 8.07.

Другу, бронзову, нагороду збірної команди України здобув екіпаж чоловічої четвірки парної, до складу якого входить і наш спортсмен! Сергій ГРИНЬ, разом з напарниками: Іваном ДОВГОДЬКО, Дмитром МИХАЄМ та Олександром НАДТОКОЮ посіли 3 місце у класі М4х. Наші хлопці поступилися команді Нідерландів (5.54), італійцям, чемпіонам світу - 2018 року, (6.01) та показали результат – 6.04.

В другий день змагань, не зважаючи на участь у фінальних заїздах 7 українських екіпажів, нагороди знову вибороли одиночниця Діана ДИМЧЕНКО та чоловічий екіпаж четвірки парної.

Діана ДИМЧЕНКО перемогла в жіночій одиночці з результатом - 8.05, другою стала сербка ДжоанаАрсік (8.10), третьою спортсменка з Намібії Майк Дікман (8.12).

Сергій ГРИНЬ разом з напарниками продублювали результат першого дня, здобувши «бронзу» в чоловічій четвірці парній з результатом – 6.19, поступившись команді з Нідерландів (6.09) та італійцям (6.12).

В загальному підсумку українська збірна команда виборола 4 нагороди і тим приємніше, що авторами цих результатів стали спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Діану та Сергія з нагородами! Бажаємо вдалого та результативного сезону!

Календар подій на тиждень

20.08-02.09 Чемпіонат світу з академічного веслування.

20-23.08 Відкритий чемпіонат України з велоспорту в ком. гонці. Командний ч-т України в олімпійськиїх видах програми.

21-25.08 Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное

21-24.08 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Ком. ч-т України з бігу на 10 000м. серед дорослих, молоді та юніорів.