1-м та 2-м командними місцями на Чемпіонаті та Кубку України завершили рік борці Київщини!

З 29 листопада по 2 грудня одночасно у двох українських містах проходили підсумкові змагання національного календаря на 2018 рік у борців класичного та вільного стилю. Запоріжжя приймало  Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих, а у Броварах проходив Кубок України серед жінок та Чемпіонат України серед чоловіків з вільної боротьби.

На Кубку України з греко-римської боротьби спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули 5 нагород:

Тарас КРУПСЬКИЙ у вазі 60кг - 3 місце

Дмитро КОСЕНОК у вазі 63кг - 3 місце

Андрій ШЕВЧЕНКО у вазі 77кг - 3 місце

Степан ШЕЛЕМЕХ у вазі 87кг - 3 місце

Андрій ВОЗНЮК у вазі 130кг - 2 місце

У командній боротьбі команда Київської області посіла 2 місце!

Спортсмени Київської обласної ШВСМ здобули 7 нагород!

В жіночих змаганнях з вільної боротьби на Кубку України, що проходив у Броварах, змагалася лише одна наша спортсменка і та не залишилася без нагороди!

Лілія МАЛАНЧУК у ваговій категорії 53кг посіла  3 місце

Ще 6 нагород здобули спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків:

Владлен ОПАНАСЕНКО у вазі 57кг - 2 місце

Валентин СУСЛОВ у вазі 61кг - 3 місце

Андрій СТОЯНОВ у вазі 61кг - 3 місце

Владислав КІМ у вазі 65кг - 2 місце

Денис ПАВЛОВ у вазі 74кг - 2 місце

Богдан ПОПКОВ у вазі 92кг - 2 місце

Чоловіча команда Київської області у загальнокомандному заліку Чемпіонату України посіла 1 місце!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає спортсменів та їхніх наставників з нагородами та гарним завершенням спортивного сезону! Перемог вам та легких сутичок у наступному році!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное