АННА ПЛОТІЦИНА – ВОЛОДАРКА ЗОЛОТОЇ ТА СРІБНОЇ НАГОРОД ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГОР У МІНСЬКУ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ!

21-30 червня у Мінську, столиці Білорусі, пройшли ІІ Європейські ігри, які зібрали близько 4000 атлетів з 50 країн європейського континенту, що змагалися в 23 дисциплінах у 15 видах спорту.

До складу збірної команди України потрапили і 2 спортсменки Київської обласної школи вищої спортивної майстерності - Анна ПЛОТІЦИНА (легка атлетика) та Наталія ДОКІЄНКО (веслування на байдарках та каное).

Наталія ДОКІЄНКО змагалась у складі байдарки-четвірки на дистанції 500м і дівчатам не вдалося кваліфікуватися до фінальної частини змагань. Після двох невдалих кваліфікаційних гонок, український екіпаж вибув з боротьби за нагороди.

А от виступ Анни ПЛОТІЦИНОЇ був вельми вдалим та приніс нашій спортсменці дві нагороди, як в індивідуальних, так і в командних змаганнях!

Змагання з легкої атлетики на ІІ Європейських Іграх у Мінську проводились у новому форматі «Динамічна нова легка атлетика» (англ. Dynamic New Athletics). Формат передбачає проведення матчевих зустрічей тривалістю біля 120 хвилин між змішаними командами-учасницями, де 24 збірні були розподілені по групах та починають боротьбу з кваліфікаційного раунду.

В кожному матчі передбачені змагання між шістьма збірними в дев'яти дисциплінах: біг на 100 метрів (жінки), біг на 100 метрів (чоловіки), біг на 100 метрів з бар'єрами (жінки), біг на 110 метрів з бар'єрами (чоловіки), стрибки у довжину (жінки), метання списа (жінки), стрибки у висоту (чоловіки), змішана естафета 4×400 метрів та змішана комбінована естафета переслідування (800 м (чоловіки) — 600 м (жінки) — 400 м (чоловіки) — 200 м (жінки)). Перможці та призери індивідуальних видів та естафет визначалися на підставі результатів першого змагального дня (23 червня), коли відбулися матчеві зустрічі кваліфікаційного раунду.

В межах командної першості спортсмени, які виявились найсильнішими в кожному виді програми, заробляли для командного заліку по 12 очок. Ті, хто посіли другі місця, принесли по 10 очок (і так далі кожне наступне місце зі зменшенням на 2 очки). Найкраща команда визначалась за кількістю набраних балів.

23 червня  Анна ПЛОТІЦИНА виграла свій забіг на 100м з бар’єрами у кваліфікаційному раунді, принесла збірній команді України 12 балів та посіла 2 місце за підсумком змагань 4 матчів! А команда України, вигравши свою матчеву зустріч, відразу кваліфікувалась до півфіналу, оминувши чвертьфінальні матчеві зустрічі.

Чвертьфінальні матчеві зустрічі відбулися 25 червня, півфінальні — 26 червня.

У півфіналі Анна тріумфально виграє свій забіг та приносить команді 12 балів! Так само вдало виступає і вся легкоатлетична збірна, виграє свій півфінал та кваліфікується до фіналу.

Фінал, за результатами якого був розіграний останній, десятий, комплект нагород найсильнішим командам, відбувся 28 червня.

Анна ПЛОТІЦИНА виборює 3 місце у фінальному забігу на 100м з бар’єрами, приносить 8 очок збірній команді України і робить свій значний внесок для перемоги нашої команди! І наша збірна, в запеклій боротьбі з господарями змагань, білорусами, таки перемагає! Відрив лише 2 бали, але золото наше!

Таким чином на рахунку Анни ПЛОТІЦИНОЇ дві нагороди – «срібло» у бар’єрному бігу на 100м та «золото» у командній боротьбі!

За підсумком виступу спортсменів у всіх видах спорту Україна на третьому місці II Європейських ігор в Мінську! 51 медаль: феноменальні 16 золотих, а ще 17 срібних та18 бронзових! Блискучий результат! Є чим пишатися!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Анну та її тренера Олександра ПАЛАМАРЧУКА з феноменальним результатом! Пишаємося!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное

16-19.07 Чемпіонат Європи U-20 з легкої атлетики

17-18.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

27-29.07 Кубок України серед молоді U-23 з веслування академічного

31.07-01.08 Кубок Європи U21 з дзюдо

Наша сторінка на Facebook