Дмитро БЕРЕЖНИЙ - призер Континентального Кубку з дзюдо!

02-03 лютого в португальському місті Одівелас завершилися змагання Відкритого Кубку Європи з дзюдо серед чоловіків. В змаганнях взяли участь 222 спортсмени з 34 країн світу.

В змаганнях приймав участь спортсмен Київської обласної ШВСМ Дмитро БЕРЕЖНИЙ.

Серед 37 учасників змагань у ваговій категорії 90 кг Дмитро, отримавши 4 перемоги та одну поразку, здобув бронзову нагороду турніру!

Здобутком збірної команди України на турнірі в Олівеласі стали дві нагороди, одна з яких здобута нашим спортсменом.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Дмитра та його наставника Карена БАЛАЯНА з блискучим виступом! Бажаємо нових перемог та підкорення найпрестижніших світових подіумів!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное