ДМИТРО ЛОВЧИНСЬКИЙ - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ U-22 З БОКСУ У НАДВАЖКІЙ ВАЗІ!

В італійському місті Розетто-дельї-Абруцці завершився Чемпіонат Європи-2021 з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який проходив з 17-го по 24 червня. Збірна України U-22 завоювала на цих змаганнях 11 медалей, серед них 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових. За загальною кількістю нагород українці посіли друге місце на цьому престижному турнірі. А за кількістю набраних очок - у нас третя сходинка.

Найбільше порадував всю Україну спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності,  суперважковаговик  Дмитро ЛОВЧИНСЬКИЙ, який в останньому бою вечірньої програми (в Україні вже була глибока ніч) здобув яскраву перемогу над грузинським боксером Ніколозом Бегадзе у категорії +91 кг. На честь Дмитра над ареною пролунав державний Гімн України, який символізував тріумфальний виступ наших боксерів на Апеннінах.

Отакий подвійний удар від ЛОВЧИНСЬКИХ! Нагадаємо, раніше сестра Дмитра Марія ЛОВЧИНСЬКА виборола срібло цього ж чемпіонату.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Дмитра та його тренерів Олександра ПОЛІЩУКА, Сергію КАТАЄВА та Ігоря ЦВІТНЕНКА! Пишаємося вашою перемогою!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное