ІВАН СЕМИКІН - ЧЕМПІОН СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ!

16-19 вересня 2021 року у Копенгагені (Данія) пройшли змагання Чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное. 22 веслувальники збірної команди України змагалися за нагороди Чемпіонату світу, серед них і два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Іван СЕМИКІН та Юлія ЮРІЙЧУК, обоє у складі байдарок-четвірок.

Чоловіча байдарка-четвірка у складі Олега КУХАРИКА, Дмитра ДАНИЛЕНКА, Ігор ТРУНОВА і Івана СЕМИКІНА  виграла Чемпіонат світу на олімпійській дистанції 500 м!!!

Про свої амбіції та бажання зайняти найвищу сходинку п’єдесталу хлопці заявили з першої гонки. Українська чоловіча четвірка перемогла в своєму попередньому заїзді і напряму вийшла у фінал з кращим результатом дня.

Як і передбачалося, фінал вийшов дуже напруженим. Достатньо сказати, що після першої половини дистанції перша вісімка йшла в діапазоні однієї секунди (!), а українці в цій компанії були другими з відставанням від білорусів 0,5 секунди. Втім, другу половину вони пройшли на 0,4 секунди швидше, ніж першу, що й стало запорукою історичного успіху.

З результатом 1.20,19 українці на 0,4 секунди випередили бронзових призерів Олімпійських ігор – збірну Словаччини.

Це перша медаль української чоловічої байдарки на чемпіонаті світу в олімпійському виді програми! Історична нагорода!!!

Жіноча байдарка-четвірка у складі: Діана ТАНЬКО/ Анастасія ГОРЛОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК/ Інна ГРИЩУН на дистанції 500 м фінішувала п’ятою. Від нагород дівчат відділили 0,86с.

Загалом, за підсумками чемпіонату світу-2021 збірна України, завоювавши 5 медалей (3 золоті, 1 срібну, 1 бронзову), посіла 3-е місце в командному заліку слідом за збірними Угорщини – 18 медалей (6-8-4) і Білорусі – 8 (4-2-2).

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Івана та його тренера і батька Олексія СЕМИКІНА! Вітаємо всю родину СЕМИКІНИХ, яка не втомлюється підтримувати традицію завоювання найпрестижніших спортивних нагород! Є ким пишатися!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное