Команда Київської області виграла командну першість Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів

18-20 березня в Миколаєві пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 1996-98р.н., який безапеляційно виграла наша команда! На другому місці командної першості команда Одеської області, на третьому - команда Миколаївської області.

В особистій боротьбі спортсмени здобули 8 нагород, серед них 4 нагороди здобули спортсмени основного складу Київської обласної школи вищої спортивної майстерності:

Степан Шелемех (84кг) 1 місце

Дмитро Кременев (120кг) 2 місце

Олександр Тимошенко (50кг) 3 місце

Віктор Петрик (55кг) 3 місце

Інші нагороди на рахунку спортсменів Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту та Київського обласного центру олімпійської підготовки:

Віталій Кушнір (50кг) 1 місце

Олександр Грушин (60кг) 1 місце

Кирило Цуркану (55кг) 2 місце

Дмитро Кияшок (84кг) 2 місце

Комунальний заклад Київської обласної ради  «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає чемпіонів, призерів та їх тренерів! Удачі вам та наснаги до нових перемог!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное