Наш спортсмен -18-річний Даніїл ПЛАТАШ став срібним призером чемпіонату у байдарці-одиночці на дистанції 200м!

З 3 по 6 вересня в португальському містечку Монтемор-у-Велью проходив Чемпіонат світу серед юніорів та молоді з веслування на байдарках та каное. Веслувальники збірної України, серед яких були і два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, стартували в 35-ти видах програми.

Наш спортсмен -18-річний Даніїл ПЛАТАШ став срібним призером чемпіонату у байдарці-одиночці на дистанції 200м! Наш спортсмен переплавив цьогорічну європейську бронзу в світове срібло!

Вже у кваліфікації  з найкращим часом дня наш спортсмен впевнено виграв свій заїзд. Про свої лідерські амбіції Даніїл заявив і у півфіналі. У фіналі зі старту вихованець Юрія ЛИСЯНОГО  увійшов в групу лідерів і до завершення боровся за перемогу. Фінішував другим, слідом за місцевим байдарочником, програвши йому менше півкорпусу (0,27 секунди). Результат Даніїла ПЛАТАША – 35,93, у португальця – 35,66.

Стартував наш спортсмен і на 500-метрівці, але третя гонка за день, а саме півфінальна, не задалась і 4 місце забезпечило Даніїлу місце у фіналі В, який він безапеляційно виграв, здобувши підсумкове 10 місце. Але після нагороди у спринті, наш юний талант не втратив захоплення всіх вболівальників та прихильників веслування на байдарках, тож гонка на 500-метрівці послугувала додатковим досвідом, адже попереду в його, впевнені,  довге спортивне житті та ще безліч не підкорених вершин.

Ще один наш спортсмен – Владислав ЛИСЯНИЙ у складі байдарки-четвірки, разом з Даніїлом Жировим, Данілом Куценко та Владиславом Волошиним, з першої гонки кваліфікувався до головного фіналу на дистанції 500м. У фіналі хлопці зайняли 9 місце.

Загалом збірна команда України здобула у Монтемор-у-Велью 4 нагороди. Пишаємося, що і наш спортсмен зробив свій вагомий внесок у такі досягнення української збірної!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Даніїла та його наставника Юрія ЛИСЯНОГО з високим досягненням! Бажаємо не втрачати наснагу до перемог та підкорення найвищих сходинок найпрестижніших спортивних форумів у майбутньому!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное