Про нас

Дорогі друзі!

Київська обласна школа вищої спортивної майстерності в січні 2013 року святкує своє 3О-річчя.

Підводячи підсумки роботи школи за цей час, розумієш, що нам всім є чим пишатися, адже наша школа має безпосереднє відношення до підготовки спортсменів з легендарними іменами та, без перебільшення, є частиною історії українського спорту.

69 учнів школи стали учасниками Олімпійських ігор і прийняли участь в змаганнях з 14 видів спорту. З Олімпійських ігор в Сеулі 1988року, наші спортсмени були незмінною частиною національної збірної команди України на семи літніх Олімпіадах, і лише на двох, в 1992 та 2008 роках, залишилися без нагород. Представництво нашої школи також було і на чотирьох зимових Олімпіадах. Спортсмени вибороли 13 олімпійських нагород.

Учасників чемпіонатів світу та Європи за ЗО років годі й рахувати. Проте пораховані завойовані ними 108 нагород. Якщо до цих нагород, разом з олімпійськими, додати ще й нагороди з юнацьких та молодіжних чемпіонатів світу та Європи, то можна сміливо стверджувати, що у скарбниці школи не один кілограм «дорогоцінного металу».

Київська обласна школа вищої спортивної майстерності має славетне минуле, але так само впевнено спрямована і до майбутніх перемог.

На сьогоднішній день в школі культивується 13 олімпійських видів спорту. Це - бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, велоспорт на треку, велоспорт на шосе, веслування академічне, веслування на байдарках та каное, дзюдо, кінний спорт, легка атлетика, лижні гонки, плавання, хокей з шайбою. Практично всі відділення мають славні традиції та чималі здобутки, і в час, коли ми відзначаємо ювілей школи, хочеться рік за роком пригадати історію ЗО років боротьби за перемогу, пригадати імена всіх, хто творив цю історію.

З нагоди свята хочу побажати тренерам, спортсменам та всім працівникам школи міцного здоров'я, сімейного благополуччя, натхнення, перемог та удачі, у всіх добрих справах!

Лариса Шарай  

Директор КЗ КОР «КОШВСМ»

 

Детальну інформацію про Школу Ви можете завантажити за посиланням "Історія Школи".

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное

16-19.07 Чемпіонат Європи U-20 з легкої атлетики

17-18.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

27-29.07 Кубок України серед молоді U-23 з веслування академічного

31.07-01.08 Кубок Європи U21 з дзюдо

Наша сторінка на Facebook