Сергій ГРИНЬ - бронзовий призер Чемпіонату світу з академічного веслування!

З 9 по 16 вересня у місті Пловдиві, що у Болгарії, проходили змагання Чемпіонату світу з академічного веслування. Основний та останній міжнародний старт сезону-2018 зібрав для підведення річних підсумків 950 учасників з 62 країн світу. Українська збірна команда була представлена 34 атлетами, серед яких три представники Київської обласної школи вищої спортивної майстерності: Сергій ГРИНЬ, Діана ДИМЧЕНКО та Олександр ЛУК`ЯНЕНКО.

Українська чоловіча четвірка парна, у складі якої змагався наш спортсмен Сергій ГРИНЬ,з першої гонки з найкращим часом кваліфікувалася до фіналу, де в жорсткій боротьбі з найкращими світовими командами стала бронзовим призером Чемпіонату світу!

Діана ДИМЧЕНКО у жіночій одиночці посіла 11 місце, а Олександр ЛУК`ЯНЕНКО у чоловічій одиночці зайняв 27 місце.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Сергія, його тренерів Віру ФРАНЦУЗ та Бориса ОЧЕРЕТЬКА з нагородою! Блискучий результат! Пишаємося!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное