Спортсменки нашої школи Анастасія Мохнюк та Аліна Фьодорова з особистими рекордами здобувають нагороди чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні Анастасія Мохнюк посіла 2 місце з результатом 4847, а Аліна Фьодорова здобула бронзову нагороду - 4770!

Другий день чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні, що 17-20 березня проходив у Портленді (США) запам’ятається уболівальникам фантастичним виступом українських п’ятиборок. Анастасія Мохнюк виграла «срібло», а Аліна Фьодорова вдруге поспіль завоювала бронзову медаль.

На вечірню частину програми українки вийшли лідерами. Перша трійка не змінилася і після стрибків у довжину. Мохнюк їх виграла з особистим рекордом (6,66 м). Фьодорова була третьою з найкращим показником нинішнього сезону – 6,33 м. Бріанне Тісен-Ітон з Канади приземлилася на позначці 6,42 м.

Перед заключною 800-метрівкою Мохнюк випереджала Фьодорову на 114 очок Аліну і Бріанне розділяли 36 пунктів, і здавалось, що до України дівчата повернуться з нагородами найвищого гатунку. Проте своїм прикладом канадка показала: 150 очок перед заключним видом відіграти реально.

Тісен-Ітон подолала 800 метрів за 2.09,99 хв. У Фьодорової – 2.20,42 хв, у Мохнюк – 2.23,19. За підсумком семи видів Бріанне набрала 4881 очко й очолила світовий топ-лист сезону. Мохнюк з особистим рекордом друга (4847). Фьодорова до «бронзи» чемпіонату у Сопоті два роки тому додала бронзову медаль у Портленді і також установила особистий рекорд – 4770.

Посівши друге та третє місця на чемпіонаті світу у приміщеннях в Портленді, Анастасія МОХНЮК та Аліна ФЬОДОРОВА не тільки завоювали такі бажані нагороди, але й вкотре переписали національну статистику у цій дисципліні за всю історію.

Так, результат Анастасії (4847 очок) – четвертий за всю історію! Задля цього спортсменці знадобилось оновити особисті рекорди у всіх дисциплінах (крім бігу на 800 метрів) у закритих приміщеннях.

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, крім багатоборок, змагалася і Анна Плотіцина, яка також представляє Київську область.Анну від фіналу з бігу на 60 метрів з бар’єрами відділили тисячні долі секунди. До вирішальної стадії змагань виходили по дві перші атлетки з кожного забігу і ще двох добирали за часом. Анна у другому забігу була третьою – 8,09 с. У наступному на старт вийшла Анжела Вайт з Канади і показала такий же час. Саме вона і замкнула першу вісімку. Українці не вистачило лиш кроку, щоб продовжити боротьбу у Портленді, у підсумку в неї 9 місце чемпіонату світу. У фіналі перемогла американка Ніа Алі (7,81 с).

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Анастасію, Аліну та Олену Ступаченко, багаторічну наставницю спортсменок, з небувалим успіхом! Бажаємо вам удачі, наснаги до нових спортивних звершень та підкорення п’єдесталу пошани найважливіших змаганнь цього року – Олімпійських ігор!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное