Світлана Ярьомка - бронзова призерка Міжнародного турніру з дзюдо Grand Prix Samsun

1-3 квітня 2016 року в м.Самсун (Туреччина) проходив Міжнародного турніру з дзюдо Grand Prix Samsun.

В змаганнях взяли участь 397 спортсменів з 67 країн світу. У складі української команди участь в турнірі взяла і спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Світлана Ярьомка.

Отримавши дві впевнені перемоги, Світлана, як лідер своєї підгрупи, без перешкод кваліфікувалась до півфіналу, де за вихід до фіналу поступилась корейській спортсменці, майбутній чемпіонці турніру. В бронзовому фіналі Світлана здобула перемогу над українкою Іриною Кіндзерською, чим забезпечила собі нагороду турніру та додаткові рейтингові бали.

Серед здобутків української збірної, крім Світланиної "бронзи", ще одна бронзова нагорода Геворга Хачатаряна у ваговій категорії 66кг. В командному заліку команда України на 16 місці.
Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Світлану та її тренера Віктора Мужчину з нагородою! Молодці так тримати! Вперед на Олімп!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное