В Дніпропетровську пройшов Національний Кубок України з плавання

Палац водних видів спорту "Метеор", що в Дніпропетровську, цими днями приймав останні змагання цього спортивного року - Національний Кубок України з плавання. В змаганнях взяли участь 387 плавців з 14 областей України та міста Києва.

В змаганнях взяла участь і команда Київщини, основну частину якої складають учні Броварського вищого училища фізичної культури, що за своїм віком ще значно поступаються своїм більш дорослим суперникам. Однак всі спортсмени завзято боролися за найкращі результати.
Найбільших успіхів досягли:

Денис Діас (БВУФК) переміг на 1500м вільним стилем, а також у цьому виді був у фіналі на 400м (6 місце) та 200м (8 місце);

Валерій Димо (КОШВСМ) переміг на 100м брасом, а також на 200м брасом став четвертим та сьомим на 200м у комплексному плаванні;

Андрій Яськов (КОШВСМ) зайняв 3 місце на 100м батерфляєм;

Жанна Приходько (КОШВСМ) у плаванні на спині була п`ятою на 200м та восьмою на 100м;

Анастасія Мазуренко (БВУФК) стала п`ятою на 200м брасом;

Владислав Ковальов (КОШВСМ) зайняв 8 місце на 100м брасом;

Юлія Молофій (БВУФК) стала дев`ятою на 200м брасом.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає всіх чемпіонів та призерів! Бажаємо успіхів і в наступних змаганнях!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное