В Київській обласній адміністрації підвели підсумки 2018 року

В Київській обласній адміністрації підвели підсумки 2018 року

19 березня в обласній адміністрації нагороджували кращих з найкращих, тих, хто зробив свій безцінний внесок у розвиток спорту столичної області.

Відзначили спортсменів та їх тренерів, адже в першу чергу завдяки саме цим людям на світових подіумах лунає державний славень та майорить жовто-блакитне знамено.

Так, за високі спортивні досягнення, гідне представлення України та Київщини на спортивній арені та за підсумками результатів 2018 року, до числа кращих спортсменів Київської області увійшли спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності:

Олексій БОРУТА (вільна боротьба)

Сергій ГРИНЬ (веслування академічне)

Діана ДИМЧЕНКО (веслування академічне)

Олександр ГРУШИН (греко-римська боротьба)

Аліна ШУХ (легка атлетика)

Сергій НИКИФОРОВ (легка атлетика)

Аліна АКОБІЯ (вільна боротьба)

Дільшот ХАЛМАТОВ (дзюдо)

Відзначили також наставників спортсменів: Анатолія ГУРАЛЬСЬКОГО, Віру ФРАНЦУЗ, Андрія ДЕРЕВ`ЯНЧУКА, Віктора ЛОЗОВОГО, Майю ШУХ, Наталію ГРЕДУНОВУ, Олександра КУТАКОВА та Карена БАЛАЯНА.

Відзначено нагородою і наш заклад.

Минулого року була створена штатна спортивна команда резервного спорту Київської області з олімпійських видів спорту, до складу якої увійшли 40 спортсменів, з офіційним працевлаштування. І сьогодні новим збірникам в урочистій обстановці були вручені посвідчення членів штатної спортивної команди. В збірній представлені такі види спорту як біатлон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, велоспорт, академічне веслування, дзюдо, легка атлетика, плавання та скелелазіння. До складу штатної команди резервного спорту увійшло 22 наших спортсмени.

Вітаємо спортсменів, тренерів та весь колектив Комунального закладу Київської обласної ради «Київської обласної школи вищої спортивної майстерності»! Продовжуємо боротися за нові нагороди найпрестижніших змагань!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное

16-19.07 Чемпіонат Європи U-20 з легкої атлетики

17-18.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

27-29.07 Кубок України серед молоді U-23 з веслування академічного

31.07-01.08 Кубок Європи U21 з дзюдо

Наша сторінка на Facebook