В Києві пройшов Кубок України з легкої атлетики у приміщенні

17 лютого у столичному легкоатлетичному манежі КМШВСМ відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.

Дехто з лідерів у Києві зараз не виступав, а багато хто на даний період багато знаходиться на «загрузці», адже залишається усього тиждень до головного старту сезону, чемпіонату України, що проходитиме в Сумах, саме там очікується запекла боротьба та високі показники.

На цих змаганнях спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули 12 нагород!

Чемпіонами та призерами стали:

Андрій Гречковський         спортивна хотьба 5000м      1 місце

Тетяна Гапішко                  стрибки з жердиною             2 місце

Сергій Шевченко                біг 2000м з/п                         2 місце

Сергій Никифоров             стрибки у довжину               3 місце

Анастасія Мохнюк             біг 60м з/б                                       1 місце

Поліна Галкіна біг              60м з/б                                   3 місце

Анна Самолюк                             штовхання ядра                    2 місце

Віктор Самолюк                 штовхання ядра                    2 місце

Богдана Мельник               стрибки у довжину               2 місце

Василина Бованко              потрійний стрибок                2 місце

Кирил Кіру                         стрибки з жердиною             1 місце

Олександр Корчмід           стрибки з жердиною             2 місце

В командному заліку команда Київської області, поступившись лише команді господарів, посіла друге місце. На третьому місці команда Житомирщини. Загалом у змаганнях взяли участь 26 команд з різних регіонів України.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає володарів нагород Кубка України! Бажаємо успішного виступу і на наступному старті, на Чемпіонаті України в Сумах!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное