В Сумах пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні

25-27 лютого  в Сумах пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь) та Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь).

Маємо 9 нагород та наступні результати спортсменів нашої школи:
Аліна Фьодорова впевнено перемогла у багатоборстві з результатом 4688. В окремих видах Аліна показала наступні результати: біг 60м з/б -8.48с; стрибки у висоту – 1,79м; штовхання ядра – 15,97м, стрибки у довжину - 6.18м; біг 800м – 2:16.63. З таким результатом Аліна забезпечила собі можливість участі в Чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, що в березні прийматиме Портленд, та на сьогодні має другий результат сезону в світі, перший належить також спортсменці нашої школи Анастасії Мохнюк.

Дарина Слобода також у баготоборстві стала другою, поступившись лише беззаперечному лідеру цих змагань - Аліні Фьодоровій.

Віктор Самолюк у штовханні ядра посів 2 місце з результатом 18.66м.

Тетяна Гапішко у стрибках з жердиною стала другою. Серед чоловіків у цьому виді наші спортсмени також здобули дві нагороди: Олександр Корчмід - срібну, а Кирило Кіру - бронзову

Анна Плотіцина (змінний склад) прогнозовано перемогла у бігу на 60м з/б. Її результат - 8.08.

Анна Самолюк у штовханні ядра здобула "срібло".

Сергій Никифоров блискуче переміг в стрибках у довжину та показав дійсно чудовий результат - 7.91! Так, як Сергій, в Україні вже давненько не стрибали!

В командному заліку команда Київської області перемогла в змаганнях Чемпіонату України з багатоборства серед молоді та дорослих, серед молоді в змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики та стала другою серед дорослих! Пишаємося нашою командою та схиляємо голову перед тренерами, які з року в рік підтримують традиції найсильнішої легкоатлетичної школи в Україні!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає переможців та призерів Чемпіонату України, їх наставників, з чудовим підсумком зимового сезону! Спортсменам, які змагатимуться на Чемпіонаті світу бажаємо перемог, а тим, хто до Портленду не потрапив, бажаємо гарного та результативного літнього сезону!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное