В Запоріжжі пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні

27-28 січня у Запоріжжі пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні. Це перший такий великий старт зимового сезону в українському календарі. На ньому відбувається «пристрілка» і високі результати тут бувають, але не так часто. Попереду є ще кілька турнірів, включаючи чемпіонат України у приміщенні у Сумах через місяць.

Очікувано і дуже впевнено змагання багатоборок виграла Анастасія Мохнюк. ЇЇ основною задачею на цих змаганнях була не боротьба з суперницями,  а боротьба за кількість очок, адже саме цей результат є вирішальним фактором для участі спортсменки в Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що 17-20 березня проходитиме в Портленді. Зі своєю задачею Анастасія справилась на відмінно та після командного чемпіонату України у  приміщенні очолила світовий топ-лист сезону з п’ятиборства з сумою 4745 очок.

Також, здобувши 27 січня у Запоріжжі перемогу на командному чемпіонаті України у приміщеннях, Анастасія Мохнюк показала у цій дисципліні 8-й результат в Україні за усю історію, а також піднялася у ТОП-листі найкращих українських п’ятиборок за увесь час з восьмої на четверту сходинку. Будемо сподіватися, що цього року наша спортсменка здобуде ще безліч різних перемог та номінацій, а головне зуміє досягти того результату, до якого цілеспрямовано рухалась багато років свого життя.

Ще один спортсмен Київської обласної ШВСМ святкував перемогу на Командному Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні - це Микола Багач, який виграв змагання зі штовхання ядра. Результат Миколи, 16.88м, залишає бажати кращого, але враховуючи факти, що майже весь минулий рік спортсмен присвятив лікуванню та відновленню після травми, а також відсутність на цих змаганнях достойних суперників, початок нового спортивного сезону можна вважати вдалим.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Анастасію та Миколу з перемогою! Бажаємо, щоб таких успішних та переможних виступів було безліч у цьому році!

Календар подій на тиждень

07-11.07 Чемпіонат світу U-23 з веслування академічного

08-11.07 Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики

10-11.07 Кубок Європи U21 з дзюдо

15-18.07 Чемпіонат світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное